piątek, 4 kwietnia 2014

JOKO QUEEN SIZE, TUSZ DO RZĘS WYDŁUŻAJĄCO-PODKRĘCAJĄCY- NIE POLECAM!


Tusz Joko znalazłam w lutowym pudełku ShinyBox. Jest tak beznadziejny, że zasługuje na poświęcenie osobnej notki.

Przyznam, że nie używałam go zbyt często. Kilka szans mu dałam, przetestowałam bezpośrednio po otwarciu, jak i dałam mu czas, żeby trochę "odleżał", jednak moje zdanie na jego temat się nie zmieniło. 


JOKO QUEEN SIZE- TUSZ DO RZĘS WYDŁUŻAJĄCO-PODKRĘCAJĄCY

Formuła wzbogacona o wosk pszczeli- wypełnia ubytki w strukturze rzęs. Na powierzchni włosków powstaje lekka, dobrze przylegająca warstwa, która pogrubia i podkręca rzęsy. Składniki tłoczone z oleju kokosowego wygładzają powierzchnię rzęs. Specjalna duża i gruba szczoteczka o stożkowatym kształcie idealnie pogrubia rzęsy i modeluje kształt oka. Włoski szczoteczki ułożone są w jednym kierunku, dlatego podkręcenie i stylizacja rzęs staje się łatwiejsza.

Cena: ok 26 zł
Pojemność: 6 ml
Tusz ma bardzo ładne opakowanie. Czarne, klasyczne, proste i eleganckie, ze złotymi napisami. 
Szczoteczka duża, o stożkowatym kształcie. 
Ładna, intensywna czerń. 
Konsystencja faktycznie lekko oleista.
Tusz dobrze nabiera się na szczoteczkę, ale już na same rzęsy nie chce się nakładać, tak jakby one go nie chciały chwytać. Trzeba trochę się namachać, aby efekt był widoczny. 

O ile pierwsza warstwa jest do przeżycia- delikatne podkreślenie, to nakładanie kolejnych warstw to jakaś porażka. Tusz skleja rzęsy, nie wydłuża, nie pogrubia, nie podkręca. Odbija się na powiece i okolicach oczu. Po jakimś czasie zaczyna się kruszyć.

Jeśli chodzi o malowanie rzęs to ja preferuję spektakularny efekt. Ten tusz niestety nie nadaje się do tego. Ewentualnie mogą być z niego zadowolone osoby, które podkreślają rzęsy bardzo delikatnie. 
Zawsze myślałam, że produkty Joko są nieco tańsze. Wg ShinyBox tusz kosztuje ok 26 zł, wizaż podaje cenę 23 zł. Ja bym 10 zł za niego nie dała. Jedyny jego plus jest taki, że łatwo się zmywa. 

Ciekawa jestem, czy używałyście tego produktu i jaka jest Wasza opinia. Pamiętam, że kiedyś miałam tusz tej firmy i również nie powalił mnie na kolana, dlatego będąc w drogerii nawet nie spoglądam w stronę maskar Joko.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...