czwartek, 18 października 2012

Mój ulubiony puder- E.l.f. Complexion Perfection

Ten czas leci jak szalony.. Przychodzę do domu i nagle robi się 17, a zaraz 22 i czas spać.. Albo ktoś mi zabiera parę godzin dziennie, albo muszę się wreszcie zorganizować..

Dzisiaj recenzja mojego ulubionego pudru. Jeśli lubisz delikatny efekt zmatowienia plus efekt rozświetlenia i ujednolicenia cery, zniwelowania oznak zmęczenia, zaczerwienień, szarości to może to być coś dla Ciebie.

Wiecie, że dopiero na studiach koleżanki oświeciły mnie, że warto używać pudru do twarzy? Że zmatowi cerę, że przedłuży trwałość podkładu.. To taka kropka nad i ;)
Dawniej pudry kojarzyły mi się z efektem pomarańczowego tynku na twarzy, a co się okazało była to tylko kwestia źle dobranego kosmetyku.
Moja cera ogólnie jest sucha, a błyszczy się pod wpływem stresu, zmęczenia, klimatyzacji. Kilka naczynek, skłonna do zaczerwień.
Potrzebuję więc czegoś delikatnego.

E.L.F COMPLEXION PERFECTION
Puder do twarzy, który ma za zadanie ukryć niedoskonałości skóry oraz wyrównać jej koloryt. Ukrywa zaczerwienienia, ożywia koloryt, likwiduje oznaki zmęczenia. Puder ma również właściwości matujące.
Cena: ok 25zł
Dostępność: drogerie internetowe, allegro


OPAKOWANIE
Czarna puderniczka, z lusterkiem. Bez problemu się otwiera i zamyka. Prostokątna i płaska. 
Pojemność: 13.5g

Cztery kolory: żółty, zielony, niebieski i różowy.
Puder nakładam za pomocą pędzla typu kabuki, mieszając ze sobą wszystkie kolory.Cera jest rozświetlona, kolor ujednolicony. Wygląda na zdrową, promienną, ożywioną.

Matowienie? Nie jest to płaski mat. Twarz po prostu się nie świeci, ale zarazem jest rozświetlona- jeśli wiecie o co mi chodzi.., bo trochę trudno to wytłumaczyć ;)

Pudel się nie pyli, nie wysusza. Idealnie "wtapia" się w podkład i dopasowuje się do koloru cery.

Świetna wydajność- mam go już chyba z rok, a nadal jest go bardzo, bardzo dużo (choć spotkałam się z opinią, że szybko się zużywa).

Jeśli chodzi o trwałość to się nie wypowiem, ponieważ z niewiadomych przyczyn kosmetyki na mojej  twarzy raz wytrzymają cały dzień, a raz tylko chwilę. 

Uwielbiam go i nie mam zamiaru go zmieniać. 

Zdjęcie pudru na twarzy. Uwaga- mój aparat lubi robić tak zdjęcia, że moja cera wygląda na nich jakby się błyszczała. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...