poniedziałek, 25 sierpnia 2014

SHINYBOX SIERPIEŃ
Zawartość SHINYBOX w tym miesiącu bardzo udana. 
Jak zwykle śliczne pudełeczko.  Swoją drogą ciekawa jestem co z nimi robicie. Ja niestety część musiałam wyrzucić.  W reszcie przechowuje kosmetyki lub inne drobiazgi :)


W SIERPNIOWYM WYDANIU SHINYBOX ZNALAZŁAM:

KREM INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY BANDI- bardzo lubię tą firmę. Krem jest lekki, ale dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż i ślicznie, świeżo pachnie. Duży plus za opakowanie z pompką.

SERUM-KONCENTRAT PIĘKNA DERMIKA- już po kilku użyciach jestem zachwycona tym produktem i wiem, że muszę sprawić sobie pełnowymiarowe opakowanie. 

ODŚWIEŻAJĄCA MGIEŁKA YASUMI- nie do końca jestem pewna, czy ten produkt mi się przyda. Szkoda, że nie było go w poprzedniej edycji Shinybox, bo teraz już jest koniec lata, koniec upałów..

KONTURÓWKA DO BRWI GLAZEL- wszystko byłoby super, gdyby nie była w czarnym kolorze. Moim zdaniem bezsensu jest umieszczanie takiego odcienia kredki w boxie. Przecież większość osób i tak używa brązów. Ciekawa jestem jak się sprawdzi do robienia kresek na powiece.

MASŁO DO CIAŁA THE BODY SHOP- hit tego pudełka. Masełka są znane ze swoich świetnych właściwości nawilżających. Ja swoje już zaczęłam używać i bardzo polubiłam. 

+ próbki
Ja jestem na tak, a Wy? :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...