piątek, 7 listopada 2014

GARNIER FRUCTIS GĘSTE I ZACHWYCAJĄCE- SZAMPON WZMACNIAJĄCYPogrubiona struktura- włosy grubsze w dotyku.
Wyraźnie gęstsze, bujne i silne włosy, a jednocześnie aksamitnie miękkie i sprężyste.

FIBRA-CYCLANE
Długotrwałe działanie. Innowacyjna molekuła wnika do włókna włosa pogrubiając jego strukturę i tworząc długotrwały efekt gęstości włosów, który kumuluje się po każdej aplikacji.

EKSTRAKT Z GRANATU
Kremowa formuła sprawia, że włosy stają się wyraźnie piękniejsze, miękkie w dotyku, sprężyste i łatwe do ułożenia.

REZULTATY
Natychmiastowe działanie. Pogrubienie struktury włosa, widocznie bujne i silniejsze włosy. Z każdą aplikacją dodana struktura pozostaje we włóknie włosa, włosy wyglądają jakby było ich więcej.Opakowanie typowe dla szamponów Fructis. Piękny soczysty, różowy odcień-nie sposób go nie zauważyć na półce sklepowej i zapewne przejść obojętnie :)

Lubię zapachy kosmetyków tej marki.
Buteleczka jest wygodna w użyciu. 
Konsystencja gęsta, dobrze się wydobywa z opakowania. Najbardziej lubię w nim to, że się dobrze pieni. Świetnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy. 

Niestety dla mnie nie jest to szampon na co dzień, ponieważ po dłuższym czasie użytkowania spowodowałby wysuszenie skalpu.

Szampony Fructis lubię używać na zmianę z innymi produktami.

Uwielbiam to uczucie świeżości podczas mycia. Niestety już podczas spłukiwania czuć, że włosy się plączą, dlatego użycie odżywki jest koniecznością (ja i tak zawsze po nią sięgam, więc większej różnicy mi to nie robi).

Po wysuszeniu włosy są dobrze oczyszczone, miękkie w dotyku, odbite od nasady.
Jeśli chodzi o zapewnienia producenta o zwiększonej objętości włosów, pogrubionej struktury to moim zdaniem są mocno przesadzone. 
Ja nic takiego nie zauważyłam i wychodzę z założenia, że szampon tego nie zapewni. Dla mnie tego typu produkty mają dobrze myć, oczyszczać włosy. Od spraw pielęgnacyjnych mam odżywki, maski, oleje.
Zgadzacie się ze mną?

Natomiast jeśli chodzi o zwiększoną objętość to nadal poszukuję skutecznego sposobu. Może coś mi polecicie? 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...