środa, 27 listopada 2013

WIBO, EYEBROW STYLIST brązujący żel do brwi po raz drugi. Wersja z cienką szczoteczką.


Dzisiaj post z serii "znajdź różnicę" :))
Jakiś czas temu Wibo wprowadziło do swojej oferty wersję żelu do brwi z cienką szczoteczką. Niestety nie posiadam informacji czy nowa wersja zastępuje starą, jednak obserwuje się, że oba produkty cały czas są jednocześnie dostępne w sklepie.

Nowa wersja byłaby dużym plusem dla Wibo, ponieważ wiele osób narzekało na zbyt duży rozmiar szczoteczki w dotychczasowym opakowaniu.
Wszystko byłoby super, gdyby producent zamieścił jakąkolwiek informację na opakowaniu. W rzeczywistości produkty nie różnią się między sobą niczym z zewnątrz.Natomiast, jeśli chodzi o szczoteczkę to różnica jest kolosalna.
Ciężko jednoznacznie stwierdzić, która jest lepsza. Obie posiadają swoje plusy, jak i minusy.
Większa może być za duża dla niektórych osób. Mniejsza ma całkiem inne i inaczej ułożone włoski. Wszystko zależy również od osobistych preferencji.
Dla mnie idealna byłaby mniejsza z takim samym włosiem jak większa :))Konsystencją niczym nie różnią się między sobą. 
O brązującym żelu do brwi Wibo szerzej pisałam w tej notce:


Osobiście bardzo go lubię, choć moim zdaniem nabiera za dużo produktu (zwłaszcza nowa wersja), dlatego przed aplikacją zawsze szczoteczkę wycieram o chusteczkę i ewentualnie to co na niej zostało dobieram ponownie na nią.Szkoda, że producent nie podał istotnej informacji o rozmiarze szczoteczki,  a ponieważ nie akceptujemy otwierania produktu w sklepie (mam nadzieję, że wszyscy) nie pozostaje nam nic innego, jak kupować produkt w ciemno..


Która wersja bardziej Wam odpowiada?Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...