poniedziałek, 5 sierpnia 2013

GRASHKA- perłowy cień do powiek, baza pod cienie i do ust.


Kosmetyki są z lipcowego wydania ShinyBox.Wyjątkowa formuła i delikatna konsystencja sprawiają, że cienie doskonale się mieszają i cieniują. Formuła cieni została przygotowana przede wszystkim do stosowania na mokro.

Cena: 7,80 zł
Pojemność: 2 gUwierzcie długo, długo zwlekałam z  przetestowaniem tego produktu. Nie używam takich odcieni i doszłam do wniosku, że mogę go zastosować go tylko i wyłącznie do kreski. Tak też zrobiłam- cień nałożyłam na wcześniej namalowaną kreskę czarną kredką.


Jak się okazało- produkt, na który nigdy nie zwróciłabym uwagi w sklepie skradł moje serce.. :) Nie myślałam, że będzie mi do twarzy w tym kolorze. 
Na powiekach wytrzymał cały dzień, ale pod koniec lekko stracił swój kolor. Dobrze mi się go aplikuje pędzelkiem do eyelinera.Baza przyczynia się do niezwykłej intensywności i długotrwałości makijażu. Dzięki niej kosmetyki nie zbierają się w załamaniach skóry niezależnie od budowy oka. Posiada cielisty odcień, a jej konsystencja ułatwia dokładną aplikację. Cena: 11,90
Pojemność: 1,2 ml


Ogólnie rzecz biorąc- kosmetyki Grashka to dla mnie nowość i cieszyłam się, że mam okazję przetestować bazę (akurat moja aktualna nie przypadła mi do gustu i rozglądałam się za inną).

Kremowa, lekko gumowata konsystencja. Cielisty kolor. Bezzapachowa. Łatwo się aplikuje- ja ją wklepuję w powiekę.
 Jeśli chodzi o działanie to nie wiedząc czemu, jest z tym różnie. Pomimo takiej samej aplikacji, jednego dnia cienie wytrzymają cały dzień, innego dnia po 2 godzinach wygląda to tak..:Być może nie jest to wina kosmetyku, a np. pogody, ale na innej bazie cienie potrafią wytrzymać cały dzień niezależnie od innych czynników.
Jeśli chodzi o usta to nie zauważyłam aby baza przedłużyła trwałość pomadki.Reasumując- cień do powiek przypadł mi do gustu. Mimo wcześniejszych obaw co do koloru okazało się, że pasuje mi on. Baza okazała się przeciętniakiem, nie skuszę się na jej zakup.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...