poniedziałek, 27 maja 2013

WIBO, EYEBROW STYLIST brązowy żel stylizujący do brwi.

Dziękuję za wszelkie rady odnośnie pielęgnacji storczyka oraz za Wasze opinie na temat koronkowych spodenek :)

Eyebrow Stylist od Wibo kusił mnie od kiedy pojawił się na półkach sklepowych. Z jednej strony nęcił, ale z drugiej przerażał mnie jego kolor, który kojarzył mi się z jakimś złotym/brokatowym tuszem do rzęs na karnawał.

Moja koleżanka bardzo go zachwalała. Dała mi do wypróbowania swój i takim o to tym sposobem zakupiłam własny egzemplarz.
WIBO EYEBROW STYLIST

Jest to brązowy tusz do stylizacji brwi, dzięki któremu w prosty i szybki sposób będziesz mogła podkreślić brwi i nadać im idealny kształt. Zastosowanie kosmetyku pozwoli skorygować niedoskonałości: optycznie je zagęści, doda koloru oraz zatuszuje nierówności.


Cena: ok 10 zł
Pojemność: 8 ml
Dostępność: Rossmann

Żel posiada dużą szczoteczkę. Moim zdaniem lepiej sprawdziłaby się mniejsza- aplikacja byłaby łatwiejsza. Jak dla mnie jest to ciemny brąz z domieszką czerni/szarości, mimo że na pierwszy rzut oka (po wyciągnięciu szczoteczki) wydaje się złoty.. :)
Naturalnie mam bardzo jasne rzęsy. Jest ich dosyć mało, mają kształt, którego nie lubię.
Jak wiecie mocno podkreślam rzęsy, a ponieważ gdzieś w tamtym roku "odkryłam, że mam brwi" próbowałam na różny sposób je podkreślać z lepszym i gorszym skutkiem.

Nie ukrywam, bałam się tego żelu.. Do tej pory efekt wydaje mi się mocny, ale ja (przyzwyczajona do moich jasnym brwi) być może nie jestem zbyt obiektywna. Dlatego oceńcie same :)

Oczywiście starałam się jak najmniej go nałożyć, dlatego możecie zobaczyć wersję "light" :)
I jak, pasuje mi?
Tusz do rzęs: Lovely, Curling Pump Up
Cień do powiek: Mariza Selective, Matowy cień do powiek Nr 2
Podkład: Ingrid Idealface Luksusowy jedwabisty fluid
Korektor: Miss Sporty, Korektor w płynie z witaminą C i E
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...